Про компанію

ВВВ МОНТАЖ

Приватна компанія з українським капіталом, що зарекомендувала себе як надійний генпідрядник у будівництві доріг та постачальник сировини для їх будівництва.

прогресивні та новаторські

відслідковуємо передові розробки у галузі виробництва асфальту та укладання доріг, відвідуємо професійні виставки та підприємства виробників техніки в Європі, для переймання досвіду, навчання, закупівлі сучасного обладнання. 

чітко дотримуємось строків

реалізації проектів погоджених із замовником, адже завдяки наявній базі сучасної техніки, висококваліфікованим спеціалістам та асфальту, що виготовляємо на власних заводах, можемо виконувати нашу роботу швидко та якісно.

відповідальні за результат

наші завершені проекти і задоволені замовники – найкращий доказ тому. Компанія отримує вдячні відгуки від обласних та місцевих адміністрацій, має рекомендаційні листи, в яких радять співпрацювати з нами.

Регіони, де ВВВ Монтаж ремонтували та будували дороги минулого року, значно поліпшили економічні показники. Збільшився автомобільний та пасажиропотік у областях, відбулося зростання у готельній сфері та послугах харчування, і не тільки. На досвіді нашої компанії ми переконались, що розвиток автомобільних доріг нерозривно пов’язаний з економічним зростанням країни, адже дороги впливають на:

  • Розвиток автомобільного туризму
  • Пожвавлення ринку автоперевезень та торгівлі
  • Зниження собівартості перевезення вантажів і пасажирів
  • Зниження втрат від ДТП, через незадовільний стан автомобільних доріг
  • Збільшення робочих місць, і т.д.
Про компанію 1
02
2018

Визначні події ВВВ Монтаж

«Компанія року»

Отримання статусу

Станція «Моквин»

будівництво нової залізничної станції

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку

отримали грант

Автодорекспо

Участь у виставці

Всеукраїнська дорожня асоціація

стали співзасновниками

Сертифікат якості ISO

Отримання на лабораторію компанії

Наприкінці року компанія ВВВ МОНТАЖ отримала нагороду «Компанія року» від Асоціації економічного співробітництва та розвитку. Цей статус надається виключно кращим підприємствам галузі, які входять до реєстру найбільш інвестиційно-привабливих підприємств України. Це підтверджує, що ВВВ Монтаж є надійним партнером, престижним роботодавцем та надає якісні послуги у своїй сфері.

Фото 2
Фото1

Потрібен надійний партнер? Ми експерти у цій галузі!

Догори

дзвоніть

Пн-Пт 9.00-19.00

Пишіть